Семінар «Кроки для керівників» у будинку децентралізації

Дата: 05.09.2019 08:07

З початком осені голови громад продовжують навчання в рамках комплексної серії семінарів «Кроки для керівників».

Сьогодні в Домі децентралізації зібралися очільники громад з Київської, Житомирської, Хмельницької, Сумської та Полтавської областей, щоб обговорити актуальні питання просторового планування та розвитку інфраструктури.

Учасники разом з експертами розглянули свої обов’язки та можливості в сфері просторового планування і землевпорядкування, а також питання комунальних послуг та інфраструктури, зокрема благоустрою, водопостачання та водовідведення, поводження з твердими побутовими відходами та створення ефективних комунальних підприємств.

Завтра в рамках цього блоку тренінгів на учасників чекає робота над темою громадської безпеки та порядку.