Відбулися бібліотечні заходи до дня Козацтва «Тобі розкаже сива давнина, як край мій жив, боровся й розвивався» , а також до дня бібліотек «За книгу замовимо слово»

Дата: 28.10.2019 14:37

30 вересня до Всеукраїнського дня бібліотек відбувся захід «За книгу замовимо слово». До Слободищенської сільської бібліотеки завітали учні 5 та 6 класів зі своїми наставниками – вчителями Слободищанського закладу загальної середньої освіти. Захід був присвячений на підтримку інтересу до книг та читання. Учням та вчителям було запропоновано нові книги, а також у ході розмови визначились зі смаками та вподобаннями дітей та викладачів щодо книг та періодичних видань. Також відвідали музей «Історії села та побуту», діти з цікавістю розглядали експонати предметів домашнього вжитку , які представлені в музеї, уважно та з цікавістю прослухали історичну довідку  про історію села з вуст бібліотекаря , подякували за змістовну та цікаву екскурсію.

24 жовтня в приміщенні сільської бібліотеки с.Слободище відбувся бібліотечний захід до дня Козацтва «Тобі розкаже сива давнина, як край мій жив, боровся й розвивався». На захід були запрошені учні 6 –го класу в рамках патріотичного виховання та  вивчення історії. Бібліотекар Михалюк О.В. розпочала захід з розповіді про сильних духом, вправних у боях захисників своєї землі – українських козаків. Розповідь продовжила подіями, які відбуваються на Сході України, які нікого не залишають байдужими, тому учням була презентована книга М.В.Мартинюка про Героїв Бердичівщини, які боролися за наше мирне життя та нажаль загинули.

Наше завдання пам’ятати їх, а подвиг навіки увійде в історію України. Миру всім нам бажаємо та до нових зустрічей.

Коментарі:

Ваш коментар може бути першим :)