21.02.2020 року відбулася виставка, присвячена 100-річчю з дня народження відомого земляка нашої громади, бердичівського художника Олександра Яцюка

Дата: 24.02.2020 08:13

22-го лютого Олександру Яцюку могло б виповнитися 100 років. Уродженець села Демчин Бердичівського району, ветеран Другої Світової війни, постійний учасник обласних та республіканських виставок, член «Товариства житомирських художників», митець пішов з життя у 1986-му році. Кажуть, що митці не покидають цей світ назавжди, а продовжують вести із нами діалог мовою фарб та почуттів. Фахівці особливо відзначають майстерність Олександра Яцюка як портретиста. Кожна із близько трьох десятків представлених на виставці робіт, яка, до речі, працюватиме до 3-го березня, - унікальна й вражаюча. Ось, для прикладу, портрет газозварниці заводу «Прогрес» і тричі депутата Верховної Ради СРСР. Замислена, трохи втомлена, але усміхнена і тепла жінка.

Додатково : інформація з сторінки телерадіокомпанії ВІК

Коментарі:

Ваш коментар може бути першим :)