У закладах освіти Швайківської ОТГ відбулися новорічні ранки

Сьогодні, 24 грудня 2020 року, у закладі дошкільної освіти «Віночок» села Швайківка відбулося новорічне свято «На балу у Ельзи».

Гостями свята були заступник сільського голови з питань діяльності виконавчих органів Олена Лещенко, яка щиро і сердечно від імені сільського голови Габріела Мкртчяна та від себе особисто привітала малят з наступаючими святами та передала вітамінні подарунки – фруктові набори.

У дарунок від дітей вони отримали щирість, любов, відчуття затишку.

Фото без описуФото без опису

Новорічне свято сьогодні відбулося і у Слободищанському    закладі  загальної середньої освіти І-ІІ ступенів. Сюди також завітали керівництво громади, староста села, депутати.

Фото без описуФото без опису

Дякуємо педагогічним колективам, батькам, а особливо дітям за чудову організацію свята, за професійний підхід до справи, за неповторні театралізовані постановки.

Вітаємо всіх з наступаючими святами! Будьте здорові і успішні!