«Найсерйозніший» блокпост Швайківської громади

У селі Малосілка діти по-своєму вирішили підтримати безпеку держави та влаштували імпровізований блокпост. Тут все як годиться – шини, жовто-блакитний стяг та залізна дисципліна. Звісно, не обходиться і без слів-паролів  – «Паляниця» та «Укрзалізниця».

Проїхати «серйозний» блокпост та пройти перевірку довелось і голові громади Габріелу Мкртчяну. «Заради таких дітей, їх світлого майбутнього Україна повинна перемогти! Вони – наша надія. Понад усе хочу, щоб усі діти зростали під мирним небом. Про це щоденно прошу Господа Бога, у це вірю», - зауважив Габріел Мкртчян.

Повномасштабне вторгнення російської федерації як ніколи об'єднало українців. Це війна за нашу державність. І ми, українці, це чудово розуміємо. Тож продовжуємо і надалі чинити спротив, адже воля та свобода – найвища цінність.