Про працівників закладів торгівлі мовимо слово…

  • 1134

Нині кожен з нас робить свій внесок в перемогу України. Наші  воїни на передовій  дають гідну відсіч орді, визволяючи рідну землю від рашистської навали. А кожен з нас в тилу теж веде свою боротьбу на трудовому фронті. Медики, аграрії, будівельники, підприємці, освітяни, державні службовці, працівники органів місцевого самоврядування  – всі разом ми будуємо нову державу, сильну, вільну, незалежну Україну.

У такий непростий час важливою є діяльність закладів торгівлі. Особливо, в сільській місцевості, де не кожен має можливість постійно їздити в місто, щоб купувати необхідне. До того ж, з початку повномасштабного вторгнення саме заклади торгівлі, що здійснюють діяльність у Швайківській ТГ,  забезпечували жителів та гостей громади усім необхідним.

У селі кожен магазин перетворюється на місце зустрічей та обговорення новин, стає майданчиком для комунікації та вирішення насущних проблем села. А кожен продавець – не просто продавець, а друг, порадник та психолог. Такими у Райках є Жанна Запорожченко, Наталія Благовірна, Тетяна Трохимчук, у Швайківці – Галина Стельмах, Ольга Трохимчук, Наталія Кузьменко, Ольга Прокопенко, у Слободищах – Людмила Рибак, Ірина Прокопенко, Світлана Кравчук, Світлана Перин, у Мирославці – Наталія Яцета, Катерина Певнєва, Наталія Єлісєєва, Вікторія Мамадалієва Ірина Новосилецька,  Демчині – Наталія Струтинська, у Малосілці – Наталія Нагуш, Сергій Моркотун.

Приємно, що власники  закладів торгівлі дбають про розширення  асортименту товарів  та підвищення якості наданих послуг. Переконаний, що з часом наші магазини ставатимуть кращими, а їх наповнення, цінова політика та благоустрій довкола приємно буде тішити око.  

Шановні працівники торгівлі, щиро вітаю вас з професійним святом. Бажаємо вам високого попиту, ввічливих покупців та задоволення від роботи. Міцного вам здоров'я, благополуччя, ділової ініціативи, цікавих ідей та мирного неба!

З повагою – Габріел Мкртчян, голова Швайківської громади