Трагічна звістка з фронту: на Донеччині загинув житель села Райки Ігор Мельник

Знову в Швайківську громаду надійшла сумна звістка з фронту, знову важка втрата, біль та порожнеча... У жорстоких боях з російськими окупантами загинув житель села Райки, 34-річний Ігор Мельник.

Чоловік був мобілізований на початку вересня. Служив навідником в мотопіхотному батальйоні.  Загинув 7 листопада під час обстрілу позицій в районі населеного пункту Озарянівка Донецької області. Безжальна війна забрала не лише життя Героя, а й його мрії та майбутнє. Без люблячого сина залишились батьки – Олена Сергіївна та Олександр Васильович, без турботливого брата - сестра Юлія, а громада – без відважного захисника.

Швайківська сільська рада висловлює щирі співчуття рідним та близьким воїна. Про дату та час прощання із загиблим Героєм повідомимо згодом.