У війні з російським агресором загинув райківчанин Володимир Токарський

Трагічна звістка з фронту знову надійшла у Швайківську громаду. З сумом повідомляємо про загибель жителя села Райки  Володимира Токарського.

Командир 1 стрілецького взводу 3 стрілецької роти 1 стрілецького батальйону, старший лейтенант Токарський Володимир Володимирович  загинув 13 листопада в результаті поранень, які виявились несумісні з життям,  під час оборони міста Бахмут.

У Володимира Токарського залишились батько, дружина та двоє дітей.

За право жити вільно на своїй Богом даній землі Україна платить найвищу ціну – життя найкращих та наймужніших синів-патріотів. Низько схиляємо голови перед світлою пам’яттю воїна, який загинув за мир та волю рідної землі. Висловлюємо щирі співчуття рідним та близьким Героя.

Прощання з полеглим воїном відбудеться у рідному селі. Про дату та час повідомимо згодом.