Габріел Мкртчян вітає з Днем Збройних Сил України

Шановні військовослужбовці! Від щирого серця вітаємо вас з Днем Збройних Сил України!

Ви – наша честь та гордість, віра та незламність, мужність та відданість, гарант стабільності та безпеки України. Завдяки вам ми зустрічаємо сьогоднішній світанок, живемо, розмовляємо рідною мовою. Майже дев'ять років тисячі солдатів і офіцерів зі зброєю в руках захищають рідну землю, право на вільне життя у вільній країні.

На жаль, війна не буває без жертв. І серед наших земляків є ті, хто віддав життя за мир на рідній землі. Пам'ять про них назавжди залишиться у серцях жителів громади. Висловлюю співчуття рідним та близьким загиблих героїв і низько схиляю голову перед родинами Руслана Юсубова, Дмитра Кузьменка, Романа Юрчука, Михайла Сергіюка, Сергія Духа, Ігоря Мельника, Володимира Токарського, які віддали життя за Україну.

Бажаю вам та вашим родинам миру, злагоди, міцного здоровя та Божого захисту. Нехай ваша мужність та сила допомагають долати будь-які перешкоди.

Слава Україні! Слава ЗСУ!

З повагою – Габріел Мкртчян, голова Швайківської громади