Пишаємося: вірші талановитої жительки громади Анни Олександрович потрапили на сторінки літературного журналу «Світло спілкування»

  • 177

Фото без опису

Юні й талановиті жителі – справжня гордість Швайківської громади. Вони, незважаючи на свій молодий  вік, демонструють гнучкий розум, образне мислення та особливі здібності.

Нам приємно та почесно повідомити, що вірші нашої талановитої Анни Олександрович опубліковані на сторінках літературного журналу «Світло спілкування» (№ 33, 2023 рік). До постійної рубрики «Наші дебюти» потрапили  два вірші юної поетеси – «Чому забули про важливість мови» та «Що  можу я сказати про кохання». Перша з названих поезій вражає особливою філософічністю, образністю  та злободенністю. У ній Анна Олександрович піднімає важливе для нашої держави питання мови. Протягом багатьох століть українська мова зазнавала утисків та поневірянь, про що закликає пам’ятати юна поетеса.

«Без мови люди мов голодні пси.

Дарма, що з себе надто ситих корчать

Усупереч прадавній боротьбі!

Сумління роду кривду не замовчить», - пише авторка.

 Вірш «Що можу я сказати про кохання» - звучить, як роздуми та сподівання сімнадцятирічної дівчини про те, що це почуття прийде й до неї…

…«Відкриється з весняної пригоди,

Лишень би душу не занапастить».

Анна Олександрович продовжує опановувати поетичну науку та робить це доволі успішно, чому всі ми особливо радіємо та зичимо юній поетесі творчих успіхів й натхнення. Так тримати!

Фото без опису