Свідомі вчинки маленьких та дорослих жителів: заходи з благоустрою стартували в Мирославському старостинському окрузі

  • 190

Фото без опису

Виховання свідомих жителів громади розпочинається з гідних вчинків та прикладу дорослих. А якщо вдається спільно попрацювати разом, то результат від таких дій має неабиякий ефект та дарує приємні емоції.

Чисто не там, де прибирають, а там, де не смітять – золоте правило, якого дотримуються у Мирославському старостинському окрузі. Тож щороку навесні в Мирославці та Демчині  проводяться активні заходи з благоустрою, які допомагають покращити стан довкілля, зробити села чистішим та привабливішим.

5 березня за ініціативи старости Ірини Мельничук, директора Мирославського ліцею Оксани Савіцької та ЗДО «Дзвіночок» Наталії Мороз працівники старостинського округу, закладів освіти та культури спільно з ліцеїстами та вихованцями садочку розпочали прибирання. Озброївшись пакетами для сміття та рукавичками, активні й небайдужі жителі  прибрали узбіччя дороги від школи до центральної зупинки.  Результат від таких дій приємно тішить око.

Заходи благоустрою тільки розпочинаються. У кожному старостинському окрузі попереду чимало планів та завдань, які дарують гарні перспективи.

Фото без опису

Фото без опису

Фото без опису

Фото без опису

Фото без опису

Фото без опису

Фото без опису

Фото без опису