Заходи

21.02.2020 року відбулася виставка, присвячена 100-річчю з дня народження відомого земляка нашої громади, бердичівського художника Олександра Яцюка

22-го лютого Олександру Яцюку могло б виповнитися 100 років. Уродженець села Демчин Бердичівського району, ветеран Другої Світової війни, постійний учасник обласних та республіканських виставок, член «Товариства житомирських художників», митець пішов з життя у 1986-му році. Кажуть, що митці не покидають цей світ назавжди, а продовжують вести із нами діалог мовою фарб та почуттів. Фахівці особливо відзначають майстерність Олександра Яцюка як портретиста. Кожна із близько трьох десятків представлених на виставці робіт, яка, до речі, працюватиме до 3-го березня, - унікальна й вражаюча. Ось, для прикладу, портрет газозварниці заводу «Прогрес» і тричі депутата Верховної Ради СРСР. Замислена, трохи втомлена, але усміхнена і тепла жінка.

08:13:21 24.02.2020

Відбулися бібліотечні заходи до дня Козацтва «Тобі розкаже сива давнина, як край мій жив, боровся й розвивався» , а також до дня бібліотек «За книгу замовимо слово»

30 вересня до Всеукраїнського дня бібліотек відбувся захід «За книгу замовимо слово». До Слободищенської сільської бібліотеки завітали учні 5 та 6 класів зі своїми наставниками – вчителями Слободищанського закладу загальної середньої освіти. Захід був присвячений на підтримку інтересу до книг та читання. Учням та вчителям було запропоновано нові книги, а також у ході розмови визначились зі смаками та вподобаннями дітей та викладачів щодо книг та періодичних видань. Також відвідали музей «Історії села та побуту», діти з цікавістю розглядали експонати предметів домашнього вжитку , які представлені в музеї, уважно та з цікавістю прослухали історичну довідку  про історію села з вуст бібліотекаря , подякували за змістовну та цікаву екскурсію.

14:37:03 28.10.2019