Заходи

Відбулися бібліотечні заходи до дня Козацтва «Тобі розкаже сива давнина, як край мій жив, боровся й розвивався» , а також до дня бібліотек «За книгу замовимо слово»

30 вересня до Всеукраїнського дня бібліотек відбувся захід «За книгу замовимо слово». До Слободищенської сільської бібліотеки завітали учні 5 та 6 класів зі своїми наставниками – вчителями Слободищанського закладу загальної середньої освіти. Захід був присвячений на підтримку інтересу до книг та читання. Учням та вчителям було запропоновано нові книги, а також у ході розмови визначились зі смаками та вподобаннями дітей та викладачів щодо книг та періодичних видань. Також відвідали музей «Історії села та побуту», діти з цікавістю розглядали експонати предметів домашнього вжитку , які представлені в музеї, уважно та з цікавістю прослухали історичну довідку  про історію села з вуст бібліотекаря , подякували за змістовну та цікаву екскурсію.

14:37 28.10.2019