Вітання сільського голови Яригіна Тараса Петровича Швайківсткої ОТГ з початком навчального року

Дата: 02.09.2019 13:56

Дорогі друзі!

Вітаю Вас із чудовим хвилюючим святом — Днем Знань! Це день, із якого починається дорога в майбутнє для кожного з нас. Це день, що дає можливість дорослим повернутися у свої золоті роки, а учням і студентам — до своєї другої домівки — у школи.  Саме в День Знань ми з особливою теплотою згадуємо своїх вчителів, їх неоціненну роботу розуму й серця. Щиро дякуємо вам, дорогі наші вчителі, — ми назавжди залишаємося вашими учнями! Усім, хто в цей День прийде до шкіл здобувати знання, бажаю досягти своєї мети у житті, зустріти добрих і надійних друзів. А особливо, нашим дорогим першокласникам — ніколи не зупиняйтеся на дорозі Знань, вона цікава і посправжньому нескінченна! Щасти Вам!

Сільський голова                                                       Яригін Тарас Петрович