Інформація про результати проведення перевірки "Про очишення влади"

Прізвище, ім'я, по батькові

Початок перевірки

Заява декларація

Завершення перевірки

Ковальська Олена Морисівна

-

Перевірку проведено за попереднім місцем роботи. За результатами перевірки встановлен, що заборони, передбачені частиною ¾ статті 1 Закону України «Про очищення влади» не застосовуються.

Хитрич Ігор Іванович

Ганоль Людмила Анатоліївна

Кузьменко Марія Анатоліївна

Маніло Наталія Віталіївна

08.07.2019

25.09.2019

Ясинська Ольга Миколаївна

Іщук Наталія

Миколаївна

Мазур Наталія Вікторівна

Наумчук Людмила Федорівна

19.04.1970

Вінниченко Оксана Вікторівна

Вовченко Наталія Віцентіївана

Криванич Алла Антонівна

Посилання на декларацію

25.09.2019 За результатами перевірки встановлен, що заборони, передбачені частиною ¾ статті 1 Закону України «Про очищення влади» не застосовуються.

Науменко Олена Леонідівна

Лисюк Олександр Васильович