12 сесія 7 скликання (16.12.2019 року)

1. Щодо орендної плати в закладах культури Швайківської сільської ради

2. Про умови оплати праці сільського голови в 2020 році

3. Про внесення змін до Договору оренди землі №32/57-19-ДО від 28.05.2019 року Фермерське господарство «Аравана-М»

4. Про внесення змін до Договору про пайову участь у створенні інфраструктури с.Швайківка, с.Катеринівка від 22.09.2017 року ПП «Камілайн Агро»

5. Про внесення змін до Договору оренди землі №12/57-18-ДО від 30.03.2018 року ТОВ «ОМЕГА-АГРО»

6. Про внесення змін до Договору оренди землі №1191 від 26.01.2012 року ПП «Надія»

7. Про внесення змін до Договору оренди землі №1-12 від 13.01.2012 року ПП «Надія»

8. Про внесення змін до Договору оренди землі №1192 від 26.01.2012 року ПП «Надія»

9. Про внесення змін до Договору оренди землі №1194 від 26.01.2012 року ПП «Надія»

10. Про внесення змін до Договору оренди землі №1201 від 16.02.2012 року ПП «Надія»

11. Про внесення змін до Договору оренди землі №1202 від 16.02.2012 року ПП «Надія»

12. Про затвердження програми розвитку фізичної культури і спорту на території Швайківської сільської ради на 2020 рік

Програма розвитку до проекту рішення

13. Про сільський бюджет Швайківської сільської об’єднаної територіальної громади на 2020 рік

Додатки до рішення бюджету

14. Про внесення змін до структури апарату Швайківської сільської ради

15. Про затвердження Положення  про військово-облікове бюро загального відділу Швайківської сільської ради

16. Про затвердження Положення  про порядок призначення на посаду та звільнення з посади керівників комунальних підприємств,організацій,установ,що належить до комунальної власності Швайківської сільської ради (крім закладів культури та освіти)

17. Про погодження призначення або відмову у призначені Реготун О.І. на посаду завідувача клубом с.Райки.

18. Про погодження призначення або відмову у призначенні Котнюк Л.А. на посаду директора Центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Швайківської сільської ради

19. Про внесення змін до Порядку розгляду звернень громадян в Швайківській сільській раді

20. Про затвердження  проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок та передачі у приватну власність громадянам.

21. Про надання дозволу на розроблення технічної документації із землеустрою, щодо встановлення меж земельних ділянок в натурі громадянам.

22. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельних ділянок громадянам

23. Про припинення права користування земельною ділянкою

24. Про затвердження технічної документації із землеустрою, щодо встановлення меж земельних ділянок в натурі громадянам.

25. Про виділення земельної ділянки учасникам АТО

26. Про затвердження проекту землеустрою учасникам АТО

27. Про Положення надання платних послуг закладами культури Швайківської сільської ради

28. Про обєднання бібіліотек у с.Швайківка