Рішення № 63 Про присвоєння фактичної адреси нежитловій будівлі (штучник) в с. Слободище

Рішення № 64 Про присвоєння адреси нежитловій будівлі, Церква Різдва Богородиці в с. Швайківка

Рішення № 66 Про внесення змін до рішення виконавчого комітету від 15.04.2021 № 63 «Про утворення  міждисциплінарної команди з питань забезпечення соціального захисту дітей, які перебувають у складних життєвих обставинах»

Рішення № 67 Про внесення змін до рішення виконавчого комітету від 13.08.2021 № 96 «Про створення комісії щодо розгляду заяв про призначення грошової компенсації за належні для отримання жилі приміщення для деяких категорій осіб, а також членів їх сімей за рахунок коштів субвенції з державного бюджету»