ГОЛОВНЕ УПРАВЛІННЯ ПЕНСІЙНОГО ФОНДУ УКРАЇНИ В ЖИТОМИРСЬКІЙ ОБЛАСТІ ІНФОРМУЄ

До відома фізичних осіб-підприємців! Законом України “Про Державний бюджет України на 2020 рік” передбачається збільшення показників мінімальної заробітної плати з 1 січня 2020 року. У свою чергу, це спричиняє зміну мінімальної та максимальної сум єдиного соціального внеску, які необхідно платити фізичним особам-підприємцям “за себе”. Тобто, мінімальна сума ЄСВ, яку підприємці, що перебувають на загальній та спрощеній системі оподаткування, мають сплачувати у розрахунку на місяць з січня 2020 року, становитиме  1039,06 грн. (4723х22%).

09:24 20.01.2020

Служба зайнятості запускає сучасний освітній портал

У державній службі зайнятості стартував новий проєкт для успішного працевлаштування українців – Освітній портал державної служби зайнятості (http://skills.dcz.gov.ua/).«Новий сервіс допоможе безробітним розвивати власні навички, необхідні для вдалого працевлаштування, отримати нові компетенції та пройти професійне навчання», - коментує директор Державного центру зайнятості Ольга Макогон.

08:37 10.01.2020

УВАГА!!! Розшукується Алєксандрова Надія Віуліановна

Розшукується безвісно зникла громадянка Алєксандрова Надія Віуліановна, яка проживає у с.Демчин. Віком приблизно 65 років, зріст приблизно 170 см, худорлявої тіло будови, волося сиве, обличчя овальне, ніс прямий, губи тонку. Була одягнена у шерстяне пальто, обв'язанане мотузкою, резинові чоботи.

14:30 18.12.2019

Про підвищення пенсій з 1 грудня 2019 року

У зв’язку з підвищенням з 01 грудня прожиткового мінімуму для осіб, які втратили працездатність з 1564 грн до 1638 грн відповідно до Закону України «Про Державний бюджет України на 2019 рік», головним управлінням Пенсійного фонду України в Житомирській області проведено перерахунок пенсійних виплат 321,3 тис. пенсіонерам області (85% ), на що  у грудні місяці буде додатково спрямовано понад 10 млн грн.

11:35 12.12.2019

ТОВ "М-ГІДРО" інформує про намір провадити плановану діяльність та оцінку її впливу на довкілля

Реконструкція гідроспоруди №2 та прибудови млина із встановленням обладнення мікро ГЕС та подальша експлуатація МГЕС по вул. Нижча Загребля, 1б с.Швайківка, Бердичівського району, Житомирської області (відновлення побудованої у 50-х роках хх ст. Швайківської МГЕС). Генарація електроенергії здійснюватиметься за рахунок місцевого відновлюваного джерела енергії- води, орієнтовний термін експлуатації МГЕС - 50 років

08:37 12.12.2019

Дорогі захисники, наші хлопці! Прийміть щирі вітання з Днем Збройних сил України!

Щодня тисячі бійців ЗСУ захищають країну на передовій, охороняють її кордони на землі, у воді та в повітрі. Сьогодні 06 грудня українці відзначають одне з найважливіших національних свят – День збройних сил України.

08:48 06.12.2019