Про підвищення пенсій з 1 грудня 2019 року

У зв’язку з підвищенням з 01 грудня прожиткового мінімуму для осіб, які втратили працездатність з 1564 грн до 1638 грн відповідно до Закону України «Про Державний бюджет України на 2019 рік», головним управлінням Пенсійного фонду України в Житомирській області проведено перерахунок пенсійних виплат 321,3 тис. пенсіонерам області (85% ), на що  у грудні місяці буде додатково спрямовано понад 10 млн грн.

11:35 12.12.2019

ТОВ "М-ГІДРО" інформує про намір провадити плановану діяльність та оцінку її впливу на довкілля

Реконструкція гідроспоруди №2 та прибудови млина із встановленням обладнення мікро ГЕС та подальша експлуатація МГЕС по вул. Нижча Загребля, 1б с.Швайківка, Бердичівського району, Житомирської області (відновлення побудованої у 50-х роках хх ст. Швайківської МГЕС). Генарація електроенергії здійснюватиметься за рахунок місцевого відновлюваного джерела енергії- води, орієнтовний термін експлуатації МГЕС - 50 років

08:37 12.12.2019

Дорогі захисники, наші хлопці! Прийміть щирі вітання з Днем Збройних сил України!

Щодня тисячі бійців ЗСУ захищають країну на передовій, охороняють її кордони на землі, у воді та в повітрі. Сьогодні 06 грудня українці відзначають одне з найважливіших національних свят – День збройних сил України.

08:48 06.12.2019

Щиро вітаю Вас з професійним святом — Днем місцевого самоврядування в Україні!

Це свято громади, кожного її села, кожного його мешканця. Відзначення цього свята є підтвердженням самоврядних традицій багатьох поколінь українців, реалізації їх права брати участь в управлінні державними справами на місцевому рівні. Це традиція вільних людей, котрі не мають над собою володаря, а визнають лише провідника та виборних людей, яким довіряють і яких наділяють владними повноваженнями. Тільки така влада є й справді народною — владою не над громадою, а легітимною владою самої громади, для громади та в інтересах громади.

08:30 06.12.2019

2500 гривень за молодняк великої рогатої худоби

Дотація надається фізичним особам, які утримують ідентифікований та зареєстрований молодняк великої рогатої худоби, який народився в господарствах фізичних осіб, а також набутий шляхом його переміщення від інших власників.

08:37 29.11.2019

ДО УВАГИ ВЛАСНИКІВ ЗЕМЕЛЬНИХ ДІЛЯНОК ГРОМАДИ

Всім власникам Державних актів на право приватної власності на землю, в тому числі що видані до 2004 року та станом на 01.10.2019 р. не внесені до автоматизованої системи Державного земельного кадастру і не мають кадастрового номера, необхідно виконати комплекс робіт для внесення інформації про земельну ділянку до Державного земельного кадастру, так як:

08:50 27.11.2019

Початок громадського обговорення звіту з оцінки впливу на довкілля

Повідомляємо про початок громадського обговорення звіту з оцінки впливу на довкілля планованої діяльності, зазначеної у пункті 1 цього оголошення, з метою виявлення, збирання та врахування зауважень і пропозицій громадськості до планованої діяльності.

11:50 15.11.2019

Ситуація з захворюваністю на дифтерію в Україні та області

Інформуємо, що за станом на 29.10.2019 в Україні зареєстровано 20 випадків дифтерії, серед жителів Луганської, Хмельницької, Тернопільської, Закарпатської областей та м. Києва, з них 18 протягом жовтня. Їз 20 зареєстрованих у 2019 році хворих на дифтерію 19 дорослих. Небезпечність захворювання характеризується високою смертністю (50 випадків на 1000 захворівших).

09:43 11.11.2019

Увага!! Будуть проводитись вибухові роботи на Райківському кар'єрі № 2

Шановні мешканці с.Швайківка та с.Райки ТОВ "Райківський гранітний кар'єр" повідомляє Вас, що 7 листопада 2019 року на Райківському кар'єрі № 2 будуть проводитись вибухові роботи з 13.00 до 17.00 години.

13:46 06.11.2019

Шановні жителі громади дякуємо вам!

Велика подяка усім не байдужим за допомогу продовольчими товарами нашій Центральній районній лікарні бердичівського району та Бердичівському геріатричному пансіонату.

11:29 29.10.2019