В Україні зареєстрований випадок захворювання на COVID-19

В Україні зареєстрований випадок захворювання на COVID-19, спричинений новим коронавірусом.Про це повідомляє Міністерство охорони здоров’я України. Хворий госпіталізований 29 лютого. Дослідження референс-лабораторії Центру громадського здоров’я показали позитивний результат вчора ввечері. Усі контактні особи знаходяться під наглядом лікарів-епідеміологів. Зразки відправлені до ВООЗ.

08:18:55 04.03.2020

В області напрацьовується план дій на випадок виявлення коронавірусу

За даними Міністерства охорони здоров’я України, в Україні не зафіксовано жодного лабораторно підтвердженого коронавірусу. Усі області наразі проводяться необхідні заходи щодо недопущення потрапляння на територію кожного регіону та країни в цілому вірусу COVID-19.

09:53:48 03.03.2020

Про подачу е-декларацій депутатами та посадовими особами

Швайківська сільська рада відповідно до ст. 45 Закону України «Про запобігання корупції» нагадує, що: - щорічно до 1 квітня необхідно подати шляхом заповнення на офіційному веб-сайті Національного агентства декларацію особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, за минулий рік за формою, що визначається Національним агентством;

16:47:29 28.02.2020

Пробація – як альтернативний вид покарання

5 лютого 2015 року Верховна Рада України прийняла Закон України "Про пробацію", що визначив організаційно-правові засади для створення пробації  України. Головна мета пробації - забезпечення безпеки суспільства шляхом виправлення засуджених, запобігання вчиненню ними повторних кримінальних правопорушень та забезпечення суду інформацією, що характеризує обвинувачених, з метою прийняття судом рішення про міру їхньої відповідальності. У суспільстві існує стереотип, що за злочин необхідно запроторювати у в'язницю. Але покарання колись закінчиться і правопорушник повернеться у суспільство після тривалого спілкування з такими самими злочинцями, без засобів існування, без розуміння, без підтримки.

14:22:13 27.02.2020

25.03.2020 року о 10.00 годині відбудуться установчі збори Молодіжної ради Швайківської сільської ради

ШВАЙКІВСЬКА СІЛСЬКА РАДА повідомляє, що 25.03.2020 р.  о 10.00 в актовій залі Швайківського ЗЗСО І-ІІІ ступенів відбудуться установчі збори Молодіжної ради Швайківської сільської ради. Запрошуються члени ініціативної групи та делегати на установчий з’їзд Молодіжної ради.

16:10:25 26.02.2020

ЗАПРОШУЄМО учнів 9-11 класів ЗОШ України прийняти участь у Конкурсі учнівських екологічних проєктів Державного університету «Житомирська політехніка»

ОРГАНІЗАТОРОМ КОНКУРСУ є кафедра екології Державного університету «Житомирська політехніка». МЕТОЮ КОНКУРСУ є: формування освіченої і творчої особистості, становлення її екологічної свідомості через залучення учнівської молоді у практичну еколого-просвітницьку й природоохоронну діяльність в Україні.

11:50:40 24.02.2020

Обережно! Грип птиці!

У сучасному світі грип є однією з небагатьох інфекцій, які представляють серйозну загрозу для людства. Його вплив на птахівництво (знищення поголів’я птиці, накладення карантинних та інших обмежувальних заходів та інші) призводить до суттєвих економічних збитків в усіх регіонах Україні.

08:46:41 19.02.2020