13.03.2020 року

1. Про затвердження кошторисної документації по капітальному ремонту вуличного освітлення по вул. Погриби в с.Райки, Бердичівського району, Житомирської області.

2. Про затвердження кошторисної документації по капітальному ремонту вуличного освітлення по вул. Трипільська, Миру, Молодіжна та вул.Поперечна в с.Райки, Бердичівського р-ну, Житомирської області.

3. Про затвердження кошторисної документації по поточному ремонту вуличного освітлення по вул. Засошейна, вул.Бубівка, вул.Лікарняна, вул.Молодіжна та вул.Демчинська в с.Мирославка, Бердичівського р-ну, Житомирської обл.

4. Про затвердження кошторисної документації по поточному ремонту вуличного освітлення по вул. Зашвай-1, Зашвай-2, Зашвай-3, Н.Загребля в с.Швайківка, Бердичівського р-ну, Житомирської обл.

5. Розгляд заяви Коновальчука Миколи Миколайовича.