Про затвердження Протоколу від  27.12.2022 № 4 засідання  комісії щодо розгляду заяв про призначення грошової компенсації за належні для отримання жилі приміщення для деяких категорій осіб, а також членів їх сімей за рахунок коштів субвенції з державного бюджету

Про внесення змін до рішення виконавчого комітету від 23.02.2022 № 141 «Про створення комісії з питань формування пропозицій стосовно  потреби щодо спрямування субвенції з державного бюджету місцевому бюджету на проектні, будівельно-ремонтні роботи, придбання житла та приміщень для розвитку сімейних та інших форм виховання, наближених до сімейних, підтримку малих групових будинків та забезпечення житлом дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, осіб з їх числа»

Про затвердження протоколу від  27.12.2022 № 2 засідання  комісії з питань формування пропозицій стосовно  потреби щодо спрямування субвенції з державного бюджету місцевому бюджету на проектні, будівельно-ремонтні роботи, придбання житла та приміщень для розвитку сімейних та інших форм виховання, наближених до сімейних, підтримку малих групових будинків та забезпечення житлом дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, осіб з їх числа

Про внесення змін до рішення виконавчого комітету від 23.02.2022 №147 «Про створення Координаційної ради з питань гендерної рівності, запобігання та протидії домашньому насильству за ознакою статі, протидії торгівлі людьми на території Швайківської сільської ради»