1. Про внесення змін до сільського бюджету Швайківської сільської об’єднаної територіальної громади на 2020 рік  (додатки до рішення)

2. Про затвердження Переліку адміністративних послуг, що надаються через відділ з надання адміністративних послуг та державної реєстрації райдержадміністрації

3.Про заходи при встановленні режиму надзвичайної ситуації

4.Про затвердження кошторисної документації

5.Про затвердження кошторисної документації

6.Про затвердження кошторисної документації

7. Про програму оздоровлення та відпочинку дітей на 2020 – 2022 роки у Швайківській  сільській раді.

8.Про затвердження технічної документації із землеустрою, щодо встановлення меж земельних ділянок в натурі громадянам.

9. Про затвердження  проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок та передачі у приватну власність громадянам .

10. Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою, щодо встановлення меж земельних ділянок в натурі громадянам.

11. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельних ділянок.

12.Про погодження щодо надання дозволу на розроблення  проекту землеустрою Головним управлінням Держгеокадастру.

13. Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою, щодо встановлення меж земельних ділянок в натурі для передачі на умовах оренди СФГ « Заріччя ».

14. Про виділення земельної ділянки учасникам АТО.

15. Про внесення змін до рішення .

16. Про виключення гр. Прокопчук М.В. та Прокопчук О.П. із других списків пайовиків.

17. Про припинення права користування земельними ділянками

18. РІЗНЕ