Важливим кроком для створення безпечного середовища у Швайківській громаді стала реалізація проекту «Поліцейський офіцер громади». У червні 2023 року на території громади, в адмінбудівлі Мирославського старостинського округу, було відкрито Поліцейську станцію та представлено поліцейського офіцера. До виконання своїх обов’язків Євгеній Оберемко офіційно приступив 1 січня.

На  38 сесії 8 скликання, що відбулась 11 липня 2023 року,  було затверджено Програму «Поліцейський офіцер громади» З втіленням програми впроваджується  новий формат роботи дільничного офіцера поліції, який передбачає постійну присутність на території громади, тісну співпрацю з населенням та керівництвом громади, підзвітність громаді та додаткові функції (більший акцент та попередження правопорушень, оформлення адміністративних матеріалів за порушення ПДР, часткова передача функцій дозвільної системи).

Для  ефективного виконання обов’язків поліцейський офіцер громади, капітан поліції Євгеній Оберемко забезпечений новим автомобілем та сучасною комп’ютерною технікою.

Номер телефону офіцера: 097 271 24 50

Графіки прийому додаємо нижче.