1. Про затвердження Комплексної програми Швайківської сільської ради «Молодь. Сім’я. Діти» на 2020-2022 роки

2. Про внесення змін до сільського бюджету Швайківської сільської об’єднаної територіальної громади на 2020 рік (Додаток 1,Додаток 2,Додаток 3,Додаток 3.1,Додаток 4,Додаток 5)

3. Про встановлення місцевих податків і зборів на 2021 р. (Додаток 1,Додаток 2,Додаток 3,Додаток 4,Додаток 5)

4. Про припинення безстрокових трудових договорів з керівниками закладів загальної середньої освіти Швайківської сільської ради

5. Про створення навчально-консультаційного пункту Швайківського закладу загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів при Державній установі Райківська виправна колонія № 73 .

6.Про розподіл функціональних обов’язків між сільським головою, його заступниками та секретарем сільської ради

7.Про затвердження розпоряджень сільського голови, прийнятих з основної діяльності

8.Про затвердження положення про апарат Швайківської сільської ради