Малосілківській сільській раді підпорядковано село Малосілка, селище Берізки.
В далеку давнину через територію, яку займало с. Малосілка, проходили кочові племена татар. На деякий час частина їх оселилась на цій території.
Звідси, ніби і виникла назва Мала Татарнівка.
Існує інша легенда, пов’язана з історією виникнення села. Старі люди розповідають з переказів їх предків, що під час нашестя татар на Волинь, на території нинішнього села Малосілка був великий кривавий бій місцевого населення з татаро-монголами.
Частина військ татаро-монголів загинула в цьому бою. Жителі на честь своєї перемоги над ворогом, назвали місце свого поселення Мала Татарнівка. А що бій був великим, то свідчення цього є те, що на малосілківських полях донедавна були написані дві могили, які так і називали Татарськими могилами. З часом вони розоралися, але в пам’яті людській назва збереглася.
В 1946 році село Мала Татарнівка було переіменовано в Малосілку. Малосілка - центр сільської ради, розташована вона за 14 км. на північний захід від районного центру та за 3 км. на північ від залізничної станції Демчин.
Перша згадка про Малу Татарнівку належить до 1947 р. Радянську владу було встановлено в січні 1918 року.
У роки Другої світової війни проти гітлерівців боролись 192 жителі села, з них 125 загинуло, 191 відзначено орденами і медалями.
У 1957 р. на території с. Малосілка встановлено 4 пам’ятники погиблим воїнам - за визволення села.
Колгосп в Малій Татарнівці організований в 1937 році і названий «Бідняцькою перемогою». На час заснування колгоспу членами його було 120 осіб. Першим головою був Гумінський Д.В.
У 1930 р. в селі була створена партійна організація. Першими комуністами були Козел Федір, Зозик Пилип, Гумінський Д.В.
У 1926 році в селі було засновано комсомольську організацію. Комсомольці села завжди були на передньому краї, брали активну участь у боротьбі з ворожими силами.
У довоєнні роки колгоспники с. Мала Татарнівка добилися непоганих трудових успіхів, завдяки цьому артіль «Бідняцька перемога» вийшли на перше місце в районі.
Мирна праця колгоспників була перервана війною. Весь призивний вік чоловік пішов на фронт. В село фашисти вступили 15.07.1941 року. Радянська армія звільнила село від фашистів 06.01.1944 року.
У 1950 році до колгоспу «Бідняцька перемога» приєднано колгосп «Нове життя» с. Демчин, новоутворений колгосп мав назву «Прогрес».
У 1960 році колгосп «Прогрес» було об’єднано з колгоспом ім.. Шевченка с. Голодьки.
Колгосп «Зоря комунізму» вирощували зернові культури, цукровий буряк, кукурудзу, картоплю. На фермах вирощували ВРХ, утримували молочне стадо. В селі є школа, в якій навчалось 199 учнів, 17 вчителів, а також дитячий садок на 20 місць. В селі працює клуб, сільська бібліотека, в ній 8340 примірників книг, шкільна бібліотека.
У 1967 році з ініціативи райкому партії було піднято питання про роз’єднання колгоспу Б. Хмельницького на два господарства.
З ініціативи колгоспників колгосп «с. Малосілка» названо ім.. Куйбишева. Проіснували ці господарства до 1974 року. До лютого місяця 1974 року на території с. Малосілка розміщувалась центральна садиба колгоспу ім.. Куйбишева. 6 лютого 1974 року Бердичівський комітет прийняв постанову про об’єднання колгоспів ім.. Куйбишева і Б. Хмельницького в одне господарство. Новоутворений колгосп ім.. Леніна спеціалізувався по відгодівлі ВРХ, вирощувались зернові культури. Станом на 1974 року за успіхи в розвитку сільського господарства, освіти, медицини 59 трудівників села нагороджено орденами і медалями Радянського Союзу.
Загальна площа с. Малосілка скаладає 2313,6 га. Після нового об’єднання у с. Малосілка побудовано три нових приміщення для великої рогатої худоби, в 1985 році побудовано ФАП, побудовано новий будинок культури, двоповерховий адміністративний будинок, всі головні вулиці села з твердим покриттям, а центральна вулиця села заасфальтована. За все це малосілківчани вдячні голові колгоспу Гарячому Сергію Євгеновичу.
В 1991 році колгосп ім.. Леніна було знову роз’єднано в два окремих господарства. На загальних зборах колгоспників с. Малосілка була дана назва «Нива». Головою було обрано Маніла Олексія Вікторовича, його заступником Олексійчук Миколу Миколайовича, який був останнім секретарем первинної партійної організації, яку було заборонено в 1991 році.
В 1992 р. землі з державної власності перейшли в колективні і колгосп став колгоспним сільськогосподарським підприємством.
В 1998 році утворене СФГ «Малосілківське», яким керує Маніло О.В. Господарство займається вирощуванням зернових, ріпака. Люди, які здали в оренду свої земельні наділи отримують зерно.
На 1 січня 2020 року в селі Малосілка проживає 615 жителів. На території села працює загальноосвітня школа I-II ступенів, будинок культури, сільська і шкільна бібліотеки, ФАП, почтове відділення.
Працюють також дві крамниці, в яких люди можуть придбати всі необхідні товари.