Освіта та спорт

В Швайківській сільській раді функціонує 4 заклади загальної середньої освіти, в яких навчаються  364 здобувачів освіти, та 3 заклади дошкільної освіти, які відвідують 94 вихованців.

Інформація про заклади загальної середньої освіти Швайківської сільської ради

Назва закладу освіти

Швайківський заклад загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів Швайківської сільської ради Бердичівського району Житомирської області

13331, Житомирська обл. Бердичівський р-н, с. Швайківка, вул. Підліски, 1

кількість учнів – 67

кількість вчителів - 24

Назва закладу освіти

Мирославський заклад загальної середньої освіти І-ІІІ ступеня імені О.І. Онишка Швайківської сільської ради Бердичівського району Житомирської області

13341, Житомирська обл. Бердичівський р-н, с. Мирославка, вул. Гардишівська, 85

кількість учнів – 169

кількість вчителів - 23

Назва закладу освіти

Райківський заклад загальної середньої освіти І-ІІ ступенів Швайківської сільської ради Бердичівського району Житомирської області

13333, Житомирська обл. Бердичівський р-н, с. Райки, вул. Центральна, 5

кількість учнів – 60

кількість вчителів - 14

Назва закладу освіти

Слободищанський  заклад загальної середньої освіти І-ІІ ступенів Швайківської сільської ради Бердичівського району Житомирської області

13330, Житомирська обл. Бердичівський район, с.Слободище, вулКарпенка,8

кількість учнів – 57

кількість вчителів - 16

Інформація  про заклади дошкільної освіти Швайківської сільської ради

Назва закладу дошкільної освіти

Заклад дошкільної освіти «Дзвіночок»

13341, Житомирська обл., Бердичівський район, с.Мирославка, вул.Шевченка, 55

кількість дітей – 45

кількість вихователів - 3

Назва закладу дошкільної освіти

Заклад дошкільної освіти «Віночок»

13331, Житомирська обл., Бердичівський район, с.Швайківка, вул.Підліски,1

кількість дітей – 30

кількість вихователів - 2

Назва закладу дошкільної освіти

Заклад дошкільної освіти «Сонечко»

13330, Житомирська обл., Бердичівський район,  с.Слободище, вул.Карпенка,8

кількість дітей – 15

кількість вихователів - 2

Всеукраїнський конкурс «Учитель року» - це конкурс для вчителів, які прагнуть постійного творчого зростання, яким необхідне відчуття особистого успіху. 29 листопада 2019 року вперше у нашій громаді було проведено І (зональний) тур всеукраїнського конкурсу «Учитель року-2020» у номінації: «Початкова освіта».

15:41 02.12.2019

29.11.2019 року відбулась Акція до Всесвітнього дня боротьби зі СНІДом

14:11 29.11.2019

21.11.2019 року в Мирославському ЗЗСО імені О.І.Онишка відбувся захід до Дня Гідності та Свободи

21 листопада 2019 року до Дня Гідності та Свободи в Мирославському ЗЗСО імені О.І.Онишка класним керівником Мачульською О.В. і здобувачами освіти 9 класу був проведений захід щодо відзначення та вшанування подій 2004, 2013-2014 років, що відбулися в нашій країні.

15:35 22.11.2019

У Житомирському ЦРМС відбувся тренінг для керівників/фахівців структурних підрозділів, які опікуються сферою освіти та культури, працівників бібліотек об’єднаної громади на тему : «Медіаграмотність: як не стати інформаційною маріонеткою»

Ми живемо у потужному інформаційному потоці. Щодня, щогодини та щохвилини ми опрацьовуємо безліч різноманітної інформації. Рух інформаційного потоку не спинити. Наше завдання – не потонути у щоденному вирі. Тому, ми маємо усвідомити та підкорити цей потік.

09:21 25.10.2019

Завершився конкурс на вакантну посаду керівника Мирославського закладу загальної середньої освіти І-ІІІ ступеня ім. О.І. Онишка

30.09.2019 р. завершився конкурс на вакантну посаду керівника Мирославського закладу загальної середньої освіти І-ІІІ ступеня ім. О.І. Онишка. За результатами перевірки знань у сфері освіти, фінансів та управління, представлення плану розвитку закладу освіти, комісія Швайківської сільської ради вирішила рекомендувати відділу освіти, молоді та спорту призначити Нагуш Галину Олександрівну на посаду директора Мирославського ЗЗСО І-ІІІ ст. ім. О.І.Онишка, як переможця конкурсу, уклавши з нею контракт терміном на 2 роки.

19:49 30.09.2019