На території Швайківської сільської ради у 2017 році створено «Місцеву пожежну охорону с.Слободище», функціонування якої спрямоване на підвищення рівня захисту мешканців громади та території від надзвичайних ситуацій техногенного та природного характеру, запобігання виникнення можливих надзвичайних ситуацій та мінімізації їх наслідків, проведення рятувальних та інших невідкладних робіт по ліквідації наслідків надзвичайних ситуацій.

Інформація щодо фонду захисних споруд Швайківської сільської ради

На території Швайківської сільської ради розташовано сім протирадіаційних укриттів та два найпростіші укриття

ПРУ (протирадіаційне укриття), обліковий № 21719 с. Слободище - вул. Карпенка, 10 (адміністративна будівля старостинського округу);

ПРУ № 21687 с Мирославка - вул. Шевченка, 54-А (приміщення Будинку культури) та ПРУ № 21705 по вул. Лікарняній, 68-В (приміщення амбулаторії загальної практики сімейної медицини);

ПРУ  № 21663 та   № 21714 с. Швайківка - вул. Підліски, 1-А (приміщенні школи та будівлі стрілецького тиру);

ПРУ с. Малосілка  по вулиці Центральній, 1 (адміністративна будівля старостинського округу), обліковий номер  21691  та Центральній, 3 (приміщення Будинку культури), обліковий номер   21720.

Також на обліку перебуває два найпростіші укриття - с. Райки, вул. Центральна, 11 (5) та с. Мирославка, вул. Гардишівська, 85.

На базі Швайківської сільської ради створено кол-центр для прийому, обробки та оперативного реагування на звернення громадян з питань стану об’єктів фонду захисних споруд цивільного захисту.

Номер телефону кол-центру: 098 225 88 62

Електронна пошта: 04345658@mail.gov.ua

Безпечне святкування Водохреща

• Переглядів: 41

У зв’язку з національною традицією святкування Водохреща, передбачається масовий рух людей поблизу водних об’єктів. Тим самим зростає загроза виникнення нещасних випадків на воді. Тож з метою запобігання виникнення різного роду надзвичайних ситуацій під час святкування Водохреща, Бердичівське РУ ГУ  ДСНС України у Житомирській області звертається до Вас бути вкрай обережними, та надає деякі рекомендації, яких необхідно дотримуватись при перебуванні поблизу водойм та кризі. Ступивши на кригу, не поспішайте йти далі, зверніть увагу на наступне, чи утворюються у вас під ногами тріщини і які вони. Коли під ногами утворюються дрібні радикальні тріщини (від сліду немов відходять врізнобіч променеподібні неглибокі полоси), крига ще може витримати одну людину.  Якщо ж довкола сліду утворилися колові тріщини, то думку про вихід на лід слід відкинути.