Публічна інформація

ОФОРМЛЕННЯ ЗАПИТУ НА ІНФОРМАЦІЮ

Запит на інформацію до Швайківської сільської ради (індивідуальний або колективний) може подаватися в усній, письмовій чи іншій формі (поштою, телефоном, електронною поштою) на вибір запитувача:
поштою на адресу:

13331, Житомирська область, Бердичівський район, с.Швайківка, вулиця Осівка, 1А;

телефоном - (04143) 40203;

електронною поштою - 04345658@mail.gov.ua

Розпорядок роботи: з 8.00 до 17.00, обідня перерва з 13.00 до 14.00, вихідні дні - субота, неділя.

Форма запиту на інформацію

Відповідь на запит на інформацію може бути надіслано письмово, електронною поштою або надана по телефону. Також, інформація може бути отримана безпосередньо в приміщенні сільської ради (скріншот, ксерокс, фото).

Спеціальним місцем для роботи запитувачів з документами та їх копіями визначено:

- кабінет №17 – загальний відділ апарату (м.Бердичів, пл. Соборна, 23), Вінниченко Оксана Вікторівна;

- Мирославський старостинський округ (13334 Житомирська обл., Бердичівський р-н., с.Мирославка, вул. Шевченка, 55), Мельничук Ірина Миколаївна;

- Малосілківський старостинський округ (13340 Бердичівський р-н., Житомирська обл., с.Малосілка, вул. Центральна, буд.1), Каченюк Наталія Іванівна;

- Райківський старостинський округ (13333 Житомирська обл., Бердичівський р-н., с.Райки, вул. Центральна, буд. 22), Войнівська Наталія Олександрівна;

- Слободищенський старостинський округ (13330 Житомирська обл., Бердичівський р-н., с.Слободище, вул. Карпенка, 10), Кваша Роман Вікторович;

- адміністративний центр с.Швайківка (13331, Житомирська обл., Бердичівський р-н.,  с.Швайківка, вулиця Осівка, 1А), Гусар Ольга Павлівна.

Якщо запитувана запитувачем інформація передбачає виготовлення копій документів обсягом більш як 10 сторінок, то відповідно до пунктів 2, 3 статті 21 Закону України «Про доступ до публічної інформації» запитувач зобов’язаний відшкодувати фактичні витрати на копіювання та друк згідно рішення виконкому від 15.04.2021 № 52 «Про організацію роботи по доступу до публічної інформації в Швайківській  сільській раді»

ЗАКОН УКРАЇНИ "Про доступ до публічної інформації"

Актуальні банківські реквізити, діючі з 01 січня по 31 грудня 2021 року для сплати рахунку на відшкодування фактичних витрат на копіювання або друк документів, що надаються за запитом на інформацію