11.12.2020 року

Про утворення   комісії  з    питань техногенно  - екологічної   безпеки   та  надзвичайних  ситуацій у новій редакції

Про утворення надзвичайної протиепізоотичної комісії при Швайківській сільській раді у новій редакції

Про затвердження Програми економічного і соціального розвитку Швайківської сільської ради на 2021 рік   ПРОГРАМА

Про внесення змін до рішення виконкому від 11.09.2020 № 84 «Про утворення оперативного штабу для вжиття заходів, спрямованих на раннє виявлення одиноко проживаючих людей похилого віку, інвалідів, сімей, які опинилися в складних життєвих обставинах, бездомних осіб, безпритульних та бездоглядних дітей в осінньо-зимовий період»

Про створення мобільної бригади щодо запобігання поширенню на території Швайківської сільської ради  гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2»

Про внесення змін до рішення виконавчого комітету від 11.09.2020 № 83 «Про утворення  комісії з питань захисту прав дитини Швайківської сільської ради»

Про надання висновку про доцільність позбавлення батьківських прав

Про створення опікунської ради при виконавчому комітеті Швайківської сільської ради

Про внесення змін до адміністративної комісії Швайківської сільської ради