17.09.2021 року

Про внесення змін до рішення виконавчого комітету від 11.09.2020 № 83 «Про утворення  комісії з питань захисту прав дитини Швайківської сільської ради»

Про схвалення  та  винесення  на  затвердження  сесії про внесення змін до бюджету Швайківської сільської територіальної громади на 2021 рік

Про схвалення та винесення на затвердження сесії внесення змін до   Програми відзначення  державних свят, пам'ятних дат, ювілеїв,  урочистостей та забезпечення проведення інших  сільських заходів  на 2020-2022 роки  від 14.02.2020 року за №470

Про схвалення та винесення  на розгляд сесії Про затвердження програми фінансової підтримки   літературного конкурсу імені Олександра Кухарчука Додаток

Про внесення змін до рішення виконавчого комітету від 11.12.2020  № 13 «Про утворення комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій у новій редакції»

Про внесення змін до рішення виконавчого комітету від 11.12.2020  № 14 «Про утворення надзвичайної протиепізоотичної комісії при Швайківській сільській раді у новій редакції»