Склад постійних комісій

1. Постійна комісія з питань планування фінансів, бюджету, соціально-економічного розвитку, промисловості, підприємництва та сфери послуг:

2. Постійна комісія з питань земельних відносин, архітектури та містобудування:

3. Постійна комісія з питань прав людини, законності, депутатської діяльності і етики, протидії та запобігання корупції, з питань освіти, культури, молоді, фізкультури і спорту, охорони здоров’я та соціального захисту населення, з питань інфраструктури, транспорту, житлово-комунального господарства та комунальної власності, з питань інвестицій, туризму, міжнародних  та зовнішньоекономічних зв’язків: