Управління ДСНС України у Житомирській області

Дата: 03.09.2019 07:56

Управління ДСНС України у Житомирській області стурбоване ситуацією, що склалася з надзвичайними подіями. Зпочатку року рятувальниками вже ліквідовано 2850 загорянь, що становлять на 64% більше у порівнянні з аналогічном періодом минулого року (1732). Внаслідок пожеж 39 осіб загинуло та ще 27 травмувалося.

Найбільше загорянь сталося через необережне поводження з вогнем громадян. Також поширеною причиною є дитячі пустощі з вогнем. Діти, які знаходяться без нагляду дорослих, завжди шукають чим себе зайняти. Проте іноді такі розваги закінчуються досить невдало.

Також не вдалося стабілізувати ситуацію щодо загибелі людей на водоймах області. В основному трагічні випадки трапляються через порушення правил безпечного поводження при відпочинку на водоймах та недогляд за дітьми. З початку літа на Житомирщині втопилися 19 громадян, з яких 4 дитини віком від 10 до 17 років.

Тому , Шановні односельчани,  будьте обережні!