Увага!! На території Житомирської області відбувається проведення осінньої кампанії пероральної вакцинації диких м’ясоїдних тварин проти сказу

Дата: 09.09.2019 09:15

Повідомляємо, що спеціалісти головного управління Держпродспожив служби в Житомирській області, на території Житомирської області, планують проведення осінньої кампанії пероральної вакцинації диких м’ясоїдних тварин проти сказу.

Розповсюдження принад, які містять високо імунну безпечну вакцину буде здійснюватись за допомогою авіатранспорту із злітно-посадкової смуги, яка розміщена поблизу м. Малина по всій території області (за винятком населених пунктів, водних об’єктів, автомагістралей та заборонених зон для польотів цивільної авіації).

Орієнтовно дана кампанія буде здійснена в строки із 05.09.2019 до 20.09.2019 року

Посилання на повідомлення

Коментарі:

Ваш коментар може бути першим :)