Увага!! Рекомендації під час поганого самопочуття через пожежу на сміттєзвалищі

Дата: 13.09.2019 11:27

Рекомендації

З метою попередження виникнення небезпечних для здоров’я та життя людини наслідків впливу продуктів горіння (смогу), необхідно дотримуватися рекомендацій щодо захисту дітей та дорослих, у першу чергу груп ризику:

1. Обмежити перебування на відкритому повітрі у ранковий час, тому, що концентрація смогу у повітрі в цей час максимальна.

2. Обмежити фізичне навантаження.

3. Необхідно щільно закривати вікна та двері, щілини у дверях та вікнах рекомендується закривати вологою тканиною, при неможливості їх герметизації зробити завіси із вологої тканини.

4. З метою зниження токсичної дії продуктів смогу вживати полівітаміни (у разі відсутності протипоказань).

5. У житлових та службових приміщеннях рекомендується проведення щоденного вологого прибирання.

6. Промивати ніс і горло.

7. Рекомендується вживати кисломолочні продукти, підсолену й лужну воду. Менше вживати солодкої газованої води.

8. В їжі перевагу варто віддавати фруктам і овочам, іншим стравам, багатим на мінеральні речовини.

9. Не вживати алкоголь і не курити. Це провокує розвиток гострих і хронічних захворювань дихальної системи.

10. Для осіб, які страждають серцево-судинними захворюваннями, пропонуємо вимірювати артеріальний тиск не менш ніж 2 разів на день, при стійкій артеріальній гіпертензії необхідно звернутися до лікаря.

Нагадуємо, що симптомами, які виникають при отруєнні продуктами горіння, є втома, головний біль, порушення дихання, погана концентрація, порушення орієнтування у просторі, частий пульс (тахікардія), підвищення артеріального тиску, судоми.