Виконано ремонт проблемних ділянок дороги

Через численну кількість звернень керівництва громади та населення роботу по ремонту дороги було виконано. Швайківська об’єднана територіальна громада висловлює велику подяку Крисюку Роману Анатолійовичу начальнику управління дорожнього будівництва та інфраструктури Житомирської обласної державної адміністрації та підрядну організацію яка виконала ремонт доріг ВКФ УРАРТУ за пророблену роботу на дорогах в населених пунктах: с.Райки, с.Швайківка, с.Слободище. Ще раз щиро дякуємо за якісну роботу тепер на найбільш проблемних ділянках можна спокійно проїжджати . Сподіваємось на подальшу співпрацю.