Шановні освітяни Швайківської громади. Сердечно вітаємо вас із професійним святом – Днем працівників освіти!

Напередодні професійного свята, 04 жовтня 2019 року Швайківська об'єднана територіальна громада вітала своїх освітян із професійним святом – Днем працівників освіти!

У наш з Вами непростий час, на плечі працівників освіти лягає відповідальність за навчальний процес молодого покоління українців, а отже Ви фактично відповідаєте за те, яким буде майбутнє нашої держави.
У день Вашого професійного свята бажаємо Вам міцного здоров'я, мужності, стриманості та великого терпіння, адже виховання та навчання ніколи не було легкою справою.

Кожен з нас береже у серці пам’ять про тих, хто вчив думати та розуміти, не здаватися перед труднощами, відрізняти добро від зла, вірити у себе.
Низький Вам уклін, шановні освітяни,  за терпіння та вірність покликанню!

З повагою!

Сільський голова                             Яригін Т.П.