У Житомирському ЦРМС відбувся тренінг на тему: "Співпраця між органами влади – запорука ефективної фінансової політики"

  • 772

Про налагодження співпраці між різними органами влади у сфері фінансової політики сьогодні дискутували у Житомирському Центрі розвитку місцевого самоврядування Програми «U-LEAD з Європою» на тренінгу «Співпраця з органами державної влади» для фінансистів та бухгалтерів громад Житомирщини.

На заході понад 40 фахівців громад разом зі спікерами обговорювали проблематику планування дохідної частини бюджету, запровадження алгоритмів гендерно-орієнтованого бюджетування, а також особливості здійснення регуляторної діяльності органами місцевого самоврядування.

Робота громад над формуванням якісної фінансової політики сприятиме підвищенню спроможності ОТГ. Наразі фахівці громад ведуть активну роботу над пошуком нових джерел надходжень до бюджету. 

«Ефективна фінансова політика громади можлива лише за умови наявності співпраці між громадою, податковою, фінансових управлінь ОДА та громади та підприємцями. Сьогодні ми обговоримо досвід формування такої співпраці та проблеми на які варто зважати», - зауважив Сергій Продоус, радник з місцевих фінансів Житомирського Центру.

Фото без описуФото без описуФото без опису 

Додаткова : фото та інформація з сторінки Житомирського Центру розвитку місцевого самоврядування

Коментарі

Ваш коментар може бути першим :)

Написати коментар