20 листопада у Житомирському офісі з розвитку місцевого самоврядування відбувся тренінг на тему "Комунікація ідей та проєктів. Презентація, переконання, кризові ситуації" для фахівців громад.

20.11.2019 року у Житомирському офісі з розвитку місцевого самоврядування відбувся тренінг "Комунікація ідей та проєктів. Презентація, переконання, кризові ситуації" для фахівців громад.

Створення презентації Power Point, чи відео про ваш проєкт, або усний виступ — потребують знань та цікавих ідей. Сьогодні понад двадцять фахівців громад обмінялись досвідом роботи та обговорили кризові ситуації в яких мали можливість працювати.

Одразу на комп'ютерах учасники навчання закріплювали теоретичну частину.

Додатково : фото та інформація з сторінки Житомирського офісу з розвитку місцевого самоврядування