04 грудня 2019 року в актовому залі Житомирського інституту медсестринства відбулася конференція "Досвід поширення Національного механізму взаємодії суб'єктів, які здійснюють заходи у сфері протидії торгівлі людьми"

Дата: 04.12.2019 15:44

На базі Житомирського інституту медсестринства  відбулося підведення підсумків та аналіз результатів реалізації Житомирського регіонального компоненту проекту Координатора проектів ОБСЄ в Україні "Поширення Національного механізму взаємодії суб'єктів, які здійснюють заходи в сфері протидії торгівлі людьми, в Україні" за 2014-2019 роки.

Обговорення спільно напрацьованих рекомендацій щодо виконання подальших дій по вдосконаленню взаємодії у сфері протидії торгівлі людьми.

Велика подяка усім доповідачам за корисну інформацію.