19 січня 2020 року – свято Водохреща, Хрещення Господнє у Швайківській громаді

Водохреща завершує великий цикл зимових свят. Цього дня не лише пірнали в ополонку та запасалися святою водою, а й навідуватися в гості до рідних та друзів. І, звісно ж, вітали одне одного зі святом! В цей день також традиційно вітаються словами «Христос хрещається!», а відповідають: «У ріці Йордані». Водохреща Господнє – одне з найдавніших християнських свят, в цей день очищається душа від маячні і печалі, наповнюється вищим сенсом, світлом, добротою, любов'ю, нехай хрещенські морози не застудять їх. Нехай вам відкриється краще в людях, нехай запанує мир, краса, щастя в родині і справах, нехай щаслива зірка освітлює вам дорогу!

Вітаю Вас з найбільшими православними святами Богоявленням і Хрещенням Господнім! Бажаю, щоб на Вас зійшла свята Божа благодать, щоб тіло і душа, котрі омилися святою водою – наситилися здоров'ям, легкістю, втіхою, щоб пішли прикрість, розчарування, ненависть і погані думки, а в душі запанував мир, спокій та злагода!
Яригін Тарас Петрович