Публічний звіт сільського голови Швайківської сільської ради Яригіна Тараса Петровича та Публічний звіт в.о. старост

Дата: 22.01.2020 10:42

24 січня 2020 року о 10.00 годині за адресою: село Райки, вулиця Центральна, 23,  приміщення Будинку культури.

27 січня 2020 о 10.00 годині за адресою: село Мирославка, вулиця Шевченка, 54а, приміщення Будинку культури.

27 січня 2020 об 13.00 годині за адресою: село Демчин, вулиця Шкільна, 37а, приміщення Клубу.

28 січня 2020 року о 10.00 годині за адресою: село Слободище, вулиця Карпенка, 4б, приміщення Будинку культури.

29 січня о 10.00 годині за адресою: село Швайківка, вулиця Вища Загребля, 1а, приміщення Будинку культури.

29 січня об 13.00 годині за адресою: село Катеринівка, вулиця Усадьби,1б, приміщення Клубу.

Регламент проведення публічного звіту:

Звіт про результати роботи сільського голови за 2019 рік.

Звіт про результати роботи в.о. старости за 2019 рік.

Питання, відповіді.

Запрошуються на захід депутити сільської ради, мешканці територіальної громади, керівники підприємств, установ, організацій, засоби масової інформації.

Коментарі:

Ваш коментар може бути першим :)