Дата: 20.02.2020 08:13

В рамках виконання Угоди про співробітництво 19 лютого 2020 року Валентиною Сірук, головним спеціалістом Міжрегіонального управління надано методично—консультаційну допомогу Швайківській сільській раді Бердичівського району Житомирської області з питань проходження служби в органах місцевого самоврядування.

Спільно із Оленою Шемякіною, заступником сільського голови з питань діяльності виконавчих органів, Оксаною Вінниченко, начальником загального відділу, Наталією Іщук, начальником відділу бухгалтерського обліку та звітності, Олександром Лисюком, начальником відділу освіти, молоді та спорту обговорено питання формування структури та штатного розпису ради, підготовки положень про структурні підрозділи та посадових інструкцій працівників.
Проведено тренінг щодо формування прогнозних потреб у підготовці та підвищенні кваліфікації посадових осіб місцевого самоврядування в рамках запровадження середньострокового бюджетного планування та ознайомлено посадових осіб із порядком нарахування кредитів ЄКТС за результатами професійного навчання.
Також надано роз'яснення з питань проведення конкурсу, стажування, присвоєння рангів, зокрема, особам, які вже мали ранги державних службовців.

Додатково: фото та інформація взята з сторінки Facebook Міжрегіональне управління НАДС у Вінн, Житом та Хмельн областях

Коментарі:

Ваш коментар може бути першим :)