В області напрацьовується план дій на випадок виявлення коронавірусу

  • 825

За даними Міністерства охорони здоров’я України, в Україні не зафіксовано жодного лабораторно підтвердженого коронавірусу. Усі області наразі проводяться необхідні заходи щодо недопущення потрапляння на територію кожного регіону та країни в цілому вірусу COVID-19.

Так, на Житомирщині розроблений і затверджений розпорядженням голови облдержадміністрації від 13.02.2020 № 123 регіональний  план протиепідемічних заходів щодо запобігання занесенню та поширенню на території області випадків COVID-19. Також створено тимчасову обласну  протиепідемічну комісію при облдержадміністрації.

При ускладненні  епідемічної ситуації визначено для додаткового розгортання  ізоляторів для тимчасової ізоляції осіб з ознаками гострої респіраторної хвороби, спричиненої коронавірусом, лікарню№1 міста Житомира.  Лікувальний заклад забезпечується необхідними засобами індивідуального захисту,  дезінфікуючими  засобами, медичними препаратами  та обладнанням для діагностики і надання медичної допомоги, відповідно до методики  розрахунку  тримісячної потреби.

Постійно проводиться співпраця  закладів охорони здоров’я  з працівниками  Головного управління Держпродспоживслужби в Житомирській області, Управління  Держпраці у Житомирській області щодо проведення роз’яснювальної роботи  у запобіганні  гострої респіраторної хвороби, спричиненої коронавірусом в установах, де відбувається значна кількість контактів  між громадянами, шляхом  залучення фахівців управління охорони здоров’я ОДА.

Медичні працівники усіх закладів  охорони здоров’я області  проходять on-line курс «Надання екстреної  допомоги при важкій гострій респіраторній вірусній інфекції», який розміщений на сайті Обласного центру громадського здоров’я. Про це повідомляє управління охорони здоров’я ОДА.

Фото без опису

В області визначені 2 бригади екстреної медичної допомоги для транспортування пацієнтів та інфекційні стаціонари, які готові надавати цілодобову медичну  допомогу та інтенсивну терапію при поодиноких випадках COVID-19 дітям та дорослим. Також розроблені маршрути для пацієнтів з підозрою на коронавірус. Інфекційні стаціонари забезпечені засобами індивідуального захисту для медичних працівників, дезінфекційними засобами та необхідними медикаментами.  Проведені навчання медичного персоналу інфекційних стаціонарів щодо заходів особистої безпеки, діагностики та лікування  COVID-19.

Захист від COVID-19 Відеоролики 

Фото без описуФото без описуФото без опису

Додатково : інформація за сторінки Бердичівської районної державної адміністрації
Житомирської області

Коментарі

Ваш коментар може бути першим :)

Написати коментар