Дата: 17.03.2020 10:36

Запровадження карантину в Україні має запобігти масштабному поширенню коронавірусу. У цій ситуації найправильніше – максимально обмежити відвідування публічних місць, переконаний Президент України Володимир Зеленський.

«Просто як людина, а не як Президент я хотів би, щоб усі були вдома. Це – найліпший варіант боротьби з коронавірусом. Але якщо ми їдемо й користуємося транспортом – будь ласка, маршрутки, таксі, тролейбуси, трамваї», – зазначив Володимир Зеленський.

Він нагадав, що у цих видах громадського транспорту було рекомендовано перевозити не більше 10 пасажирів – для маршрутних таксі та 20 осіб – для тролейбусів і трамваїв.

Глава держави зауважив, що розуміє хвилювання громадян щодо переміщення на роботу, але в питанні боротьби з вірусом, який швидко поширюється, влада має зробити все, щоб кількість хворих не зростала.

«Тобто ми вирішуємо пріоритетні питання. Пріоритет – життя людей. Потім – робота», – додав він.

Володимир Зеленський також підкреслив, що пенсіонери, які отримують менше п’яти тисяч гривень, одержать від держави додаткову фінансову підтримку.

За словами Президента, розробляється й програма допомоги самотнім літнім людям з доставки харчових продуктів та товарів першої необхідності, оскільки багато хто з них фізично не може вийти до крамниці чи аптеки.