У Житомирській та Чернівецькій областях Президент України запровадив надзвичайну ситуацію

Дата: 17.03.2020 10:37

Про це, 16 березня, повідомив Президент України Володимир Зеленський у своєму зверненні щодо протидії коронарвірусу.

«В областях, де були підтверджені випадки коронавірусної хвороби, а саме – в Чернівецькій та Житомирській областях – запровадити режим надзвичайної ситуації з 17 березня 2020 року», – йдеться у зверненні Президента.

Нагадаємо, що на Житомирщині нових лабораторно підтверджених випадків захворюваності на коронавірус немає.