Дата: 17.03.2020 11:02

Відповідно до розпорядження сільського голови від 16.03.2020 № 14 «Про призупинення роботи обєктів загального користування» з 17 березня по  16 квітня 2020 року призупинено роботу обєктів загального користування Швайківської сільської ради, а саме бібліотеки, будинки культури, клуби.

Рекомендовано призупинити діяльність закладів харчування, релігійних установ, інших закладів та установ, які проводять свою діяльність на території об’єднанної територіальної громади.

Рекомендовано керівникам продуктових магазинів, аптек суворо дотримуватися  профілактичних заходів щодо попередження масового розповсюдження гострої респіраторної хвороби.

Також, доводимо до відома населення про обмеженний доступ до адмінбудівель та призупинення особистих прийомів посадовими особами.

Звернення та кориспонденцію надсилити за адресою:

вул. Осівка, 1, с.Швайківка.

e-mail:04345658@.mail.gov.ua.

Робочі телефони: 6-42-42, 4-02-03

Прохання до жителів громади: дотримуватися прави особистої гігієни, обмежитися у спілкуванні, без нагальної потреби не виходити у місця скупчення людей.

Всім крепкого здоровя!

З повагою, сільський голова                                                            Тарас ЯРИГІН