Швайківський сільський голова Тарас Яригін прийняв участь у освяченні Хреста

Дата: 18.03.2020 12:14

Швайківський сільський голова Тарас Яригін прийняв участь у освяченні Хреста на місці будівництва майбутнього храму святої блаженної Ксенії Петербурзької в селі Демчин Мирославського старостинського округу.

Цієї миті давно чекали мешканці села. 16 березня, у дивовижний сонячний та ясний день важлива історична і духовна подія зібрала жителів Демчина та навколишнійх сіл на галявині біля перехрестя доріг.

Приїхали й бердичівляни та гості з Києва, Швайківський сільський голова   Тарас Яригін, його заступник Роман Кваша, в. о. старости Мирославського старостинського округу Тетяна Мазур, депутат Швайківської сільської ради Надія Царук, генеральний директор ПАТ «Бердичівський машинобудівний завод «Прогрес» Ігор Щесняк, директор ТОВ «Агроінвестконтакт» Вальтер Чедія і представник ПП «Надія» Олена Левицька, інші поважні гості.

Мирного неба, добрих звершень та любові і взаємоповаги зичили присутнім голова Швайківської ОТГ Тарас Яригін та його заступник Роман Кваша, подарувавши ієрею Михаїлу Худякову ікону Ангела Хранителя.

Люди поприходили цілими родинами: з батьками, бабусями, дідусями і маленькими дітками. Серед них – Тетяна та Сергій Венгеруки і троє їх маленьких синів Саша, Ваня та Володимир«Сьогодні  в душі – незвичайні почуття, – говорить подружжя. – Радіють люди, радіє природа. З Божою милістю починаємо будувати храм…».

Матеріали взяті з сайту Свято-Миколаївського собору Української Православної Церкви. Житомирська єпархія.