Повернення заробітчан!

Шановні односельчани, які останніми днями повернулися із заробіток.

Ми Вас любимо і поважаємо. Ви працьовиті, не від легкої долі поїхали за кордон заробляти кошти для своєї сім'ї.

Але сьогодні Ви є можливими потенційними носіями COVID19, САМОІЗОЛЮЙТЕСЯ!

Не наражайте на небезпеку своїх найрідніших: мам, татусів, братів, сестер, близьких та дальніх родичів. Повірте, найбільше, на даний час, хочеться Вас обійняти, розцілувати, поговорити, але найкращий і безпечний зв'язок з Вами - це мобільний телефон, скайп.

Якщо Вам потрібні продукти, не соромтеся, в телефонному режимі повідомте про це рідним чи сусідам про необхідні Вам речі. Вам принесуть під самісінькі двері. Після двотижневої ізоляці, ми раді Вас зустріти і погомоніти, але сьогодні змушені просити ВАС не ходити вулицями села, до магазину та по сусідам.

Шануйте своїх односельчан, будьте свідомими громадянами у нелегкий  час для усього світу!