Поліцейські склали 405 адмінпротоколів та розпочали 6 кримінальних проваджень за порушення правил карантину

Сьогодні до несення служби залучено понад 14 000 поліцейських та 2100 військовослужбовців Національної гвардії України.

Правоохоронці продовжують заходи із запобігання поширенню коронавірусної інфекції та охорони публічної безпеки. У результаті поліцейські склали 405 адміністративних протоколів за ст. 44-3 (Порушення правил щодо карантину людей) Кодексу України про адміністративні правопорушення.

© Офіційний сайт Національної поліції: https://www.npu.gov.ua/news/preventivna-robota/policzejski-sklali-405-adminprotokoliv-ta-rozpochali-6-kriminalnix-provadzhen-za-porushennya-pravil-karantinu/

Поліцейські склали 405 адмінпротоколів та розпочали шість кримінальних проваджень за порушення правил карантину.

Про це інформує пресслужба Нацполіції.

Зазначається, що правоохоронці розслідують шість справ за ст. 325 Кримінального кодексу (порушення санітарних правил і норм щодо запобігання інфекційним хворобам та масовим отруєнням). Зокрема, у Харківській (3 факти), по 1 – у Волинській, Сумській та Дніпропетровській областях.

Порушення виявлені у Києві (31), Київській (32), Донецькій (62), Запорізькій (25), Херсонській (21), Сумській (20), Волинській (16), Вінницькій (14), Львівській (12), а також у Миколаївській (11), Кіровоградській (9), Харківській (5) та Закарпатській (3) областях.

Крім того, по 18 адмінпротоколів складено у Чернівецькій та Черкаській областях. По 7 – у Рівненській та Чернігівській. Ще по 4 протоколи - в Івано-Франківській, Полтавській та Одеській областях. У Тернопільській та Житомирській областях виявлено по 2 порушення. У Хмельницькій складено 1 протокол.

Підкреслюється, що сьогодні, 20 березня, до несення служби залучено понад 14 000 працівників Національної поліції та 2100 військовослужбовців Національної гвардії України.

Як повідомлялося, в Україні до 3 квітня запроваджено карантин з метою протидії поширенню коронавірусної інфекції Covid-19. В рамках заходів, зокрема, закрито заклади торгівлі, крім продуктових магазинів, аптек, автозаправок і банків. Також зупинено роботу метрополітенів у Києві, Харкові та Дніпрі, припинено міжміське й міжобласне автомобільне, залізничне та авіасполучення.

В Україні станом на 20 березня лабораторно підтвердили 26 випадків коронавірусу, з них 3 – летальні.

Найбільше порушень виявлено на Дніпропетровщині. Зокрема поліцейські склали 75 адмінпротоколів.

Також порушення виявлені у Києві (31), Київській (32), Донецькій (62), Запорізькій (25), Херсонській (21), Сумській (20),  Волинській (16), Вінницькій (14), Львівській (12), а також у Миколаївській  (11), Кіровоградській (9), Харківській (5) та Закарпатській  (3) областях.

Крім того, по 18 адмінпротоколів складено у Чернівецькій   та Черкаській областях. По 7 – у Рівненській та  Чернігівській. Ще по  4 протоколи - у Івано-Франківській, Полтавській та Одеській областях. У Тернопільській та Житомирській областях виявлено по 2 порушення. У Хмельницькій складено 1 протокол.

Крім того, до Єдиного реєстру досудових розслідувань внесено відомості по  6 фактам за ст. 325 КК України (Порушення санітарних правил і норм щодо запобігання інфекційним хворобам та масовим отруєнням). Зокрема у Харківській (3 факти), по 1 – у Волинській, Сумській та Дніпропетровській областях.

Поліцейські продовжують нести службу у складі мобільних груп, піших нарядів, автопатрулів, ГРПП, слідчо-оперативних груп тощо.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що поліцейські зафіксували 270 порушень правил щодо карантину.