Вітання Швайківського сільського голови Тараса Яригіна з нагоди Дня Національної гвардії України.

Дата: 26.03.2020 09:12

Шановні  військовослужбовці Національної гвардії України!

Щиро та сердечно вітаю вас з професійним святом – Днем Національної гвардії України!

У цей день ми вшановуємо усіх військових, які у лавах Національної гвардії України служать справі зміцнення oбoрoнoздатнoсті та підвищення безпеки нашої держави. У пам’яті сьогоднішніх і майбутніх нащадків назавжди збережуться пoдвиги багатьoх пoкoлінь вoїнів-захисників, їх безмежна відданість і любoв дo ріднoї землі, мужність та герoїзм.

Сердечно зичимо усім вам і вашим родинам міцного здоров’я, стабільності та миру. Хай любов до рідної землі та людська вдячність надають вам наснаги у нелегкій і відповідальній справі служіння українському народу.

З повагою

Швайківський сільський голова                                            Тарас Яригін