Привітання з ювілеєм.

Дата: 27.03.2020 14:49

Привітання з ювілеєм.

27 березня 85-річний ювілей відзначає жителька села Райки Слободенюк Маріка Арсонівна. Ювелярка з нетерпінням очікувала  на почесних гостей,  які завітали вшанувати та привітати іменинницю. У гостинну оселю ювілярки прийшли заступник Швайківського сільського голови Роман Кваша та в.о.старости Майа Семенюк.

У цю Важкі для нашої країни часи, керівники громади з великою турботою ставляться до людей, які потребують особливої уваги.

Вітаючи ювілярку, заступник сільського голови Роман Кваша побажав міцного здоров’я, миру та  благополуччя: «Дуже приємно привітати Вас з такою поважною ювілейною датою.   Бажаю Вам і Вашій родині здоров’я, процвітання, миру, достатку, шани і поваги від людей, щоб зустріли ще й столітній ювілей».

Окрім приємних та гарних слів представники влади вручили Марікі Арсонівні подарунок та продукти харчування.

Коментарі:

Ваш коментар може бути першим :)