Привітання з ювілеєм.

Дата: 30.03.2020 12:30

Сонячного, теплого, весняного дня, 29 березня, відзначила 90-річний  ювілей жителька села Мирославка Присяжнюк Надія Макарівна, прекрасна жінка, чудова господиня, яка багато років пропрацювала  санітаркою на ФАПі.

90- років, це чудова дата мудрості, досягнень і насолоди працями минулих років.

То ж нехай усе хороше, зроблене з душею та натхненням, неодмінно повертається до Вас.

Бажаємо вам, Надія Макарівна, на довгі роки зберігати бадьорість духу, оптимізм, міцне здоров'я.

Нехай, як і раніше, буде світлим і добрим світ всередині Вас, нехай кожен день приносить радість і надію, а для бентежності душі не буде причин.

Щиро зичу Вам та всій вашій родині, безмежного щастя, добрих звісток, нових мрій, любові, вдячності і новизни кожної миті!

Добробуту Вам, миру в душі та родині!

З повагою

Швайківський сільський голова                                               Тарас ЯРИГІН